Нови Еразмус+ пројекат наше школе – Натциклирам, околину санирам

Након успешно реализованог Еразмус+ пројекта размене младих „Млади, рецимо ДА здрављу“, наша школа је са истим партнерима (Средњом школом Словенска Бистрица и Техничко-саобраћајном школом Баја Сприје из Румуније) добила нови двогодишњи пројекат, који је званично почео 4. априла ове године. У овом пројекту идемо даље, и наше напоре усмеравамо на рециклирање, натциклирање и смањење отпада. У оквиру пројекта требало би да буду реализоване три посете, уколико епидемиолошка ситуација дозволи, а прва посета планирана је за почетак следеће школске године. Радујемо се поновној сарадњи са нашим драгим партнерима из Словеније и Румуније!За информације о даљим активностима на овом пројекту, пратите нашу званичну Фејсбук страницу школе, као и школски сајт.