НА ОТВАРАЊУ ИЗЛОЖБЕ У ДКЦБ-у

У четвртак, 28.12.2017. ученици наше школе, у пратњи професорке Бојане Станкић, посетили су Дечји културни центар Београда, поводом отварања изложбе и презентације годишњег пројекта „Скривена тајна новца – део историје у твојој руци“. Група студената наше школе учествовала је у овом пројекту креативних радионица у организацији ДКЦБ-а, под покровитељством Градске управе Града Београда – Секретаријата за спорт и омладину.
Учесници пројекта су прошли кроз три етапе рада које су обухватиле теоријско предавање о новчаницама и кованицама, уметничке радионице (реализацију радова у различитим ликовним техникама) и посету Народној банци са стручним вођењем кроз тематске целине.
На изложби су представљени и ликовни радови наших студената, уз велике похвале организатора за њихов исказани труд и таленат.
Слике и детаље са догађаја погледајте на