Финални производи Erasmus+/eTwinning пројекта „Eat Smart Save Your Land“

Erasmus+/eTwinning пројекат „Eat Smart Save Your Land“ је званично завршен 31. августа 2022. године. Пројекат је трајао две године, а реализован је кроз девет модула и пет мобилности. Кроз ове активности шест стручних школа из Аустрије, Француске, Грчке, Италије, Србије и Турске су реализовале пројекат са  циљем да промовишу, ангажују, повежу и оснаже младе, ученике средњих школа, како би се позабавили климатским и другим еколошким проблемима и изградили партнерство под координацијом школе из Грчке. У свакој школи је око 30 до 50 ученика узраста 15 до 19 година,  добровољно и волонтерски  учествовало у реализацији пројектних активности. На крају сваког модула и мобилности, ученици су заједнички уређивали е-часописе на енглеском језику у оквиру којих су представили активности и своје резултате.