Дан страних језика на Универзитету Сингидунум

Други по реду Дан страних језика на Универзитету Сингидунум окупио је 9. децембра 2016 . године велики број учесника – ученика и њихових наставника из многих средњих школа Србије. Дан страних језика је такмичење на коме је важно да ученици представе своју креативност и оригиналност на задату тему на неком од страних језика који се на овом универзитету уче.

Ове године, теме су биле:

1.Ми у очима странаца

1. Странци у нашим очима

И ученици ХПТШ, уз менторство наставника енглеског језика, Бојане Станкић, пријавили су своје учешће на овом такмичењу:

Ивона Мадарас и Андријана Пантелић, ученице IVразреда и

Исидора Ћујић и Кристина Јанковић, ученице III разреда.

Ученице су биле инспирисане темама те су припремиле презентацију и скеч на енглеском језику.

Универзитет Сингидунум је обезбедио сјајне главне награде, а све такмичаре наградио је и мајицама и комплетима књига.

Више о самом такмичењу и слике можете погледати на https://singidunum.ac.rs/news/odrzan-dan-stranih-jezika-na-univerzitetu-singidunum-2016-12